AKTUALNOŚCI

Nowość z firmy SENA - kask otwarty SAVAGE z wbudowanym intekomemPrezentujemy nowość z firmy SENA - kask otwarty SAVAGE z wbudowanym intekomem posiadający certyfikat ECE!

SENA SAVAGE
Jest to jedyny na rynku tak wyposażony kask typu JET

- zobacz więcej -

W NAJBLIŻSZYM CZASIE PLANUJEMY DNI TESTOWE Z TYMI KASKAMI - informacja wkrótce


SENA jako pierwsza na rynku wprowadziła otwarty kask SAVAGE ze zintegrowanym systemem komunikacji premium.
Za pomocą wbudowanego systemu z Bluetooth 4.1 kask łączy się z 3 innymi użytkownikami (zasięg do 1,6 km), możemy słuchać muzyki, nawigacji oraz odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne. System posiada również wbudowane radio z opcją zapamiętania 10 stacji.

 

IDEALNE DOPASOWANIE
Kask Savage (w rozmiarach M,L,XL) uzyskał certyfikat ECE 22-05 co świadczy o spełnieniu wysokich wymagań co do bezpieczeństwa dla każdego użytkownika!
Kaski dostępne są w kolorze czarny matt z długim i krótkim daszkiem w zestawie.

 

PROSTA OBSŁUGA
Łatwe manewrowanie wieloma funkcjami kasku za pomocą intuicyjnego pokrętła JOG DIAL, wysokiej jakości wbudowane głośniki HD, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk.
Mikrofon jest idealnie umieszczony w górnej krawędzi kasku. Technologia Advanced Noise Control™ powoduje, że odgłosy wiatru nie są już uciążliwe nawet z kasku otwartym. Sena Smartphone App - aplikacja do pobrania na Android oraz Apple.

Nowość z firmy SENA - kask otwarty SAVAGE z wbudowanym intekomem

Prezentujemy nowość z firmy SENA - kask otwarty SAVAGE z wbudowanym intekomem posiadający certyfikat ECE! Jest to jedyny na rynku tak wyposażony kask typu JET - zobacz więcej. W NAJBLIŻSZYM CZASIE PLANUJEMY DNI TESTOWE Z TYMI KASKAMI - informacja wkrótce

Nowe katalogi 2019 dostępne on-line

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych katalogów 2019 od Vance&Hines, Rinehart, S&S, J.W.Speaker, Custom Dynamics, Parts Europe - wszystko w dziale katalogi