AKTUALNOŚCI

GOLDSTRIKE - LIDOR autoryzowanym dealerem w PolsceLIDOR jako autoryzowany dealer wprowadził na rynek Polski nową markę GOLDSTRIKE™ - specjalizująca się w akcesoriach do najnowszej Hondy Gold Wing.
GOLDSTRIKE™ to oddział firmy Ciro, LLC. Ciro, która ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wyjątkowych akcesoriów motocyklowych.
Wiele lat CIRO skupiało się na motocyklach Harley-Davidson a w końcówce 2018 roku postanowiło rozpocząć produkcję akcesoriów dedykowanych do Hondy Gold Wing.

GOLDSTRIKE™ nie tylko koncentruje się na komforcie kierowcy oraz pasażera ale także na oświetleniu LED, aby zwiększyć widoczność i spersonalizować wygląd motocykla.
Zaawansowane opcje oświetlenia LED wykorzystuje złącza typu plug-n-play z okablowaniem OEM i zapewniają idealną integrację z nowym systemem elektrycznym Gold Wing.

Ilość akcesoriów ciągle się powiększa - po więcej informacji zapraszamy na www.goldstrike.pl

GOLDSTRIKE - akcesoria do Hondy Gold Wing

 

Lidor dealerem firmy DEEMEED w Wielkopolsce

Z dumą informujemy, że podjęliśmy współpracę z producentem toreb motocyklowych - firmą DeemeeD! Już na dniach pełna oferta w sklepie on-line...a teraz sprawdźcie katalog!

NOWE KATALOG KURYAKYN 2019!

Najnowsze katalogi Kuryakyn 2019 już dostępne na naszej stronie!

GOLDSTRIKE - LIDOR autoryzowanym dealerem w Polsce

LIDOR jako autoryzowany dealer wprowadził na rynek Polski nową markę GOLDSTRIKE™ - specjalizująca się w akcesoriach do najnowszej Hondy Gold Wing.