AKTUALNOŚCI

SW-MOTECH Nowość w ofercie Lidor.plMiło nam poinformować, że od początku roku 2020 staliśmy się przedstawicielem renomowanej, niemieckiej marki jaką jest SW-MOTECH.

Marka zrodzona z zamiłowania do motocykli.

SW-MOTECH jest jednym z wiodących dostawców akcesoriów motocyklowych na całym świecie i eksportuje do ponad 65 krajów. Najwyższa jakość akcesoriów do motocykli - od pierwszego pomysłu projektowego i budowy prototypu aż po masową produkcję, dystrybucję i obsługę klienta. Znani producenci, tacy jak BMW, Ducati, Kawasaki, KTM, Moto Guzzi, Suzuki i Yamaha, a także motocykliści na całym świecie ufają naszemu know-how w zakresie rozwoju i produkcji oryginalnych części. Akcesoria motocyklowe SW-MOTECH wyróżniają się wysoką funkcjonalnością, jakością, bezpieczeństwem i doskonałym dopasowaniem.

W ofercie tego producenta znajdziemy pełen przekrój akcesoriów, między innymi torby motocyklowe, kufry, gmole, osłony silnika, podnóżki, halogeny, osłony na łańcuch oraz nakładki.

katalog SW-Motech 2020

SW-MOTECH SERIA LEGEND

SW-MOTECH SERIA LEGEND

SW-MOTECH DO MOTOCYKLI ADVENTURE

Lidor.pl w czasie COVID-19

Informujemy, że LIDOR działa jak zwykle i będzie doradzał Klientom telefonicznie/mailowo oraz wysyłał złożone zamówienia firmą DPD do kiedy będzie to możliwe. Pozdrawiamy, Zespół Lidor.pl

SW-MOTECH Nowość w ofercie Lidor.pl

Miło nam poinformować, że od początku roku 2020 staliśmy się przedstawicielem renomowanej, niemieckiej marki jaką jest SW-MOTECH!