PRASA

Targi Motor Show 2017 - Relacja zdjęciowaPoznańskie Targi Motor Show, które odbyły się w dniach 06.04-09.04.2017 to jedna z największych tego typu imprez w Europie.

W tym roku targi odwiedziło łącznie 135 023 fanów motoryzacji, którzy mogli podziwiać 170 wystawców w tym nasze stoisko na hali nr 8.

Nie zawiedliśmy i tym razem zaprezentowaliśmy: nasz autorski projekt koszulek, bobbera-customa, mini customa, motocykle o pojemności 125 cm3, odzież motocyklową firmy Icon i ogromną liczbę akcesoriów do motocykli chopper i cruiser.

Cieszymy się, że nasze stoisko z roku na rok odwiedza coraz większa liczba osób a grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!

Pozdrawiamy,

Załoga Lidor

Targi Motor Show 2017 - Relacja zdjęciowa

Poznańskie Targi Motor Show, które odbyły się w dniach 06.04-09.04.2017 to jedna z największych tego typu imprez w Europie. W tym roku targi odwiedziło łącznie 135 023 fanów motoryzacji, którzy mogli podziwiać 170 wystawców w tym nasze stoisko na hali

VII Targi Wrocław Motorcycle Show - relacja zdjęciowa

VII Targi Motocyklowe WMS odbyły się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 31 marca - 2 kwietnia. Nie mogło nas tam zabraknąć - zwłaszcza, że na Targach premierę miały nasze koszulki termoaktywne- które od razu pokochaliście !

Kolekcja Mesh Kuryakyn dedykowana do motocykli Harley Davidson.

Nowa kolekcja akcesoriów MESH firmy Kuryakyn charakteryzuje się: surowym i nowoczesnym wyglądem. Kuryakyn stworzył niezwykle trwałe połączenie stalowej, grillowanej siatki z aluminiowymi elementami w wersji chromowanej lub satynowej czerni, które spodoba

Lidor sponsorem nagród dla zwycięzców IV edycji Custom Festival na Motor Show 2013 w Poznaniu

Firma Lidor sponsorowała zwycięzców IV edycji Custom Festival podczas Motor Show 2013 w Poznaniu . Ufundowaliśmy nagrody dla wszystkich kategorii i każdego miejsca na podium. Gratulujemy wszystkim uczestnikom a w szczególności nagrodzonym!

Wskocz na nowe "siodło" MUSTANGA!

Wygodne siedzenie to absolutna konieczność dla tych, którzy uwielbiają kręcić na swoich maszynach kolejne kilometry, zarówno solo, jak i z „plecakiem”. Dzięki naszej firmie, każdy posiadacz cruisera / choppera, może poczuć fenomenalny luksus podróży, do

Wielozadaniowe oparcie od Kuryakyna!

Kuryakyn wprowadził na rynek nowy produkt, który kompleksowo załatwi sprawę oparcia pasażera, kierowcy oraz bagażnika. Raz zainstalowany system w mgnieniu oka i bez użycia narzędzi można przekształcić z oparcia pasażera w wygodne oparcie kierowcy. Dost

Cała prawda o Hondzie VTX

Honda od ładnych paru lat cieszy się uznaniem wśród fanów klasycznych motocykli typu cruiser. VTX 1300 i VTX 1800 stanowią jedne z popularniejszych modeli, a amerykański styl, dynamiczna sylwetka i charakterystyczny gang silnika, to cechy które je łączą.