PRASA

VII Targi Wrocław Motorcycle Show - relacja zdjęciowaVII Targi Motocyklowe WMS odbyły się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 31 marca - 2 kwietnia.

Nie mogło nas tam zabraknąć - zwłaszcza, że na Targach premierę miały nasze koszulki termoaktywne- które od razu pokochaliście !

Mieliście okazję po raz kolejny obejrzeć piękne motocykle, sprzedawane przez nas akcesoria i odzież a nawet zrobić sobie zdjęcie na specjalnie ustawionym standzie.

Dzieci też nie nudziły się na naszym stoisku - bo specjalnie dla nich przygotowaliśmy jedyny w Polsce chopper mini custom, który cieszył się ogromnym powodzeniem! Dzieci nie chciały z niego schodzić.

Ogromne zainteresowanie wzbudzał też 'Wiking' - nasz Przyjaciel i Klient, z którym wszyscy chcieli porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie, przymierzyć słynny chełm i dowiedzieć się wszystkiego na temat Jego motocykla.

 

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i sympatykom, którzy odwiedzili nasze stoisko i sprawili, że spędziliśmy niesamowicie przyjemny weekend:)

Do zobaczenia na Motor Show w Poznaniu!

NOLINE - INNOWACYJNE CHUSTECZKI CZYSZCZĄCE

Czyszczą, pozostawiają blaski i konserwują... wszystko w jednym! Innowacyjne chusteczki czyszczące NOLINE dostępne w Lidor.

Bombowe blokady z alarmem na tarczę hamulcową - nowe modele już w sprzedaży!

Bombowe blokady z alarmem na tarczę hamulcową. Dzięki niej, nie musisz się już martwić o swój motocykl! Blokada skutecznie ochroni go przed kradzieżą!

Poznajcie szybę Mohawk - nowy produkt NC, który może aspirować do miana ideału!

Nowa szyba Mohawk firmy NC to kontynuacja minimalistycznej i sportowej tradycji poprzedników w tym kultowej Flyscreen. Ma wyższy i szerszy rozmiar oraz specjalny profil w kształcie litery "V" dla jeszcze lepszej ochrony przed wiatrem.

Targi Motor Show 2017 - Relacja zdjęciowa

Poznańskie Targi Motor Show, które odbyły się w dniach 06.04-09.04.2017 to jedna z największych tego typu imprez w Europie. W tym roku targi odwiedziło łącznie 135 023 fanów motoryzacji, którzy mogli podziwiać 170 wystawców w tym nasze stoisko na hali

Targi Motor Show 2017 - Podsumowanie

Poznańskie Targi Motor Show, które odbyły się w dniach 06.04-09.04.2017 to jedna z największych tego typu imprez w Europie. W tym roku targi odwiedziło łącznie 135 023 fanów motoryzacji, którzy mogli podziwiać 170 wystawców w tym nasze stoisko na hali

VII Targi Wrocław Motorcycle Show - relacja zdjęciowa

VII Targi Motocyklowe WMS odbyły się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 31 marca - 2 kwietnia. Nie mogło nas tam zabraknąć - zwłaszcza, że na Targach premierę miały nasze koszulki termoaktywne- które od razu pokochaliście !

VII Targi Wrocław Motorcycle Show - wspomnień czar...

VII Targi Motocyklowe WMS odbyły się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 31 marca - 2 kwietnia. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Cała prawda o Hondzie VTX

Honda od ładnych paru lat cieszy się uznaniem wśród fanów klasycznych motocykli typu cruiser. VTX 1300 i VTX 1800 stanowią jedne z popularniejszych modeli, a amerykański styl, dynamiczna sylwetka i charakterystyczny gang silnika, to cechy które je łączą.